Skip links

Glamping není obyčejný camping

V poslední době získává na oblibě! I v našem areálu proto najdete zastrčené místečko v přírodě s luxusním glampingovým stanem a kempařským zázemím.

NEJLEPŠÍ NABÍDKA POBYTŮ

Dárek za vaši online rezervaci.
Při objednání pobytu přes naše stránky chalupyvrchlabi.cz obdržíte wellness v ceně pobytu.

— Glampingový stan

Co je to glampingový stan?

Geodetický stan s designovou kopulí je kompletně vybavený moderním interiérem a vším, co můžete na dovolené potřebovat. Manželská postel, dřevěná patrová postel, kuchyňská linka, sprcha a WC poskytují pohodlné útočiště 4 osobám.

Před stanem najdete kempingové hnízdečko s ohništěm, lavičkami a lehátky, prostornou terasu, saunu a horký venkovní koupací sud na dřevo a ochlazovací káď. To vše jen a jen pro vás. Roztopte si privátní wellness nebo ohýnek, kdy se vám zachce. Zažijte kempování v komfortu moderních technologií.

Glampingový stan

1. 9. 2023 – 31. 12. 2023

Víkendová cena
1 noc – 6 900 Kč
2 noci – 11 940 Kč

Silvestr 31. 12. 2023 – 1. 1. 2024 
1 noc – 7 900 Kč

Nahlédněte do stanu

Až zjistíte, co se skrývá uvnitř, už vás z něj nikdo nedostane ven. Důvtipně zkombinovaný interiér, kde se snoubí příroda s luxusním designem, si zamiluje úplně každý.

4x lůžko
Jídelní kout
Kuchyň
sociální zázemí

Rezervace ubytování​

Platební a storno podmínky

Platební podmínky a storno poplatky za zrušení pobytu nebo poplatek za nedojezd se účtují za každého hosta následující způsobem:

Platební podmínky

Po provedení rezervace si ubytovatel vyhrazuje právo vystavit zálohu na pobyt ve výši 50 % z celkové ceny rezervace, splatnou nejpozději  týden po provedení rezervace.

Faktury vystavujeme i pro FKSP.

Storno podmínky

Dojde-li ke zrušení rezervace  ve lhůtě 30 dní před plánovaným příjezdem, je ubytovatel oprávněn požadovat po objednateli storno poplatek ve výši 50% z ceny rezervovaných služeb.

Dojde-li ke zrušení rezervace  ve lhůtě 7 dní před plánovaným příjezdem nebo v den příjezdu, je ubytovatel oprávněn požadovat po objednateli storno poplatek ve výši 100% z ceny rezervovaných ubytovacích služeb.

Splatnost storno poplatku se řídí splatností zrušených rezervovaných ubytovacích služeb.

Při platbě přes FKSP platí storno poplatky ve výši 100 % z objednaných služeb.

V případě uzavření provozu bude klientovi vydán poukaz na pobyt ve stejné hodnotě zaplacených služeb s platností 1 rok.

Galerie